Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kategorie tematyczne

więcej...

Kategorie specjalne

więcej...

Polecamy

publiker.pl - Katalogowanie i promocja

Publiker.pl - nowy robot do katalogowania, publikacji artykułów Presell Pages, pozycjonowania i promocji Twoich stron www w Internecie. Publikowanie treści w sieci jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Wejdź i przekonaj się sam!

Regulamin - Zasady korzystania z szablonów
 1. Ważne informacje
  Strona www.eSzablony.pl nie jest sklepem internetowym, a jedynie przedstawia produkty firmy TemplateMonster.com i nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za produkty - wszelkie reklamacje można zgłaszać bezpośrednio do firmy TemplateMonster. Sprzedawcą prezentowanych produktów jest firma TemplateMonster.

  Ceny podane na niniejszej stronie internetowej są cenami przybliżonymi i mogą się różnić od ceny końcowej do zapłaty ze względu na: różnice kursowe cen dolara oraz opłaty manipulacyjne pobierane przez firmy pośredniczące w dokonywaniu płatności. Różnice cen nie powinny być duże, ale prosimy o zwrócenie na to uwagi przy dokonywaniu płatności przy zakupie produktu od firmy Template Monster.
 2. Licencja
  Dokładne warunki zakupu produktów oraz warunki licencji znajdują się na stronie sprzedawcy, czyli na stronie TemplateMonster. Poniżej przedstawiamy ogólny opis tych warunków. Przed zakupem zalecamy zapoznanie się z dokumentami na stronie sprzedawcy, aby mieć pewność co do aktualności warunków licencji i sprzedaży.

 3. Ogólny wyciąg z warunków licencji firmy TemplateMonster.
  Dokonując zakupu szablonu otrzymują Państwu nie wyłączną ograniczoną licencję na używanie szablonów stron ("produkty") zgodnie z Zasadami korzystania z szablonów określonymi poniżej.
  1. Nałożone ograniczenia użytkowania
   Każdy indywidualny produkt może być używany tylko i wyłącznie na jednej domenie, należącej do Państwa firmy lub do Państwa klienta. W przypadku tworzenia innego przedsięwzięcia z tym samym projektem graficznym należy ten sam szablon zakupić jeszcze raz.
  2. Dokonywanie zmian
   Są Państwo uprawnieni do dokonywania wszelkich modyfikacji, tak aby zakupiony szablon odpowiadał Państwa potrzebom.
  3. Nieautoryzowane użytkowanie
   Zabronione jest umieszczanie szablonów, zmodyfikowanych lub nie, na dyskietce, CD, stronie internetowej czy też innym nośniku i oferowanie go w celu redystrybucji lub ponownej sprzedaży.
  4. Przeniesienie własności
   Zabronione jest dokonywanie sub-licencji, przydzielanie lub przenoszenie niniejszej licencji na kogokolwiek.
  5. Własność
   Nie można żądać prawa intelektualnej własności lub wyłączności na żaden z produktów, zmodyfikowany lub nie zmodyfikowany. Przedstawione produkty są dostarczane "tak jak jest" bez żadnych gwarancji i tym podobnych.
 4. Polityka zwrotów
  Firma TemplateMonster oferując produkty nienamacalne, w postaci elektronicznej, nie dokonuje zwrotów po dostarczeniu produktu, gdyż są Państwo odpowiedzialni za umowę przy dokonywaniu jakiegokolwiek zakupu na naszej stronie lub stronie firmy TemplateMonster. Prosimy upewnić się, że zostały starannie przeczytane działy "Dostępne źródła" i "Zalecane oprogramowanie do edycji/Wymagania sprzętowe" w podglądzie szablonu. Od tej zasady robione są wyjątki tylko wtedy, gdy przedstawiony opis produktu nie jest zgodny z dostarczonym produktem.

Serwis eSzablony.pl zastrzega sobie prawo do zmiany lub modyfikacji aktualnych Warunków Użytkowania serwisu, bez uprzedniego powiadomienia.
 
Wczytywanie danych...